دات نت نیوک

مشاوره عمران

مجموعه آموزشی ۲۸۰۰ در راستای ارتقاء سطح دانش فنی در حوزه مهندسی عمران مجموعه ای بی نظیر را فراهم آورده تا علاقه مندان به طراحی و محاسبات سازه بتنی بتوانند جهت مدلسازی، تحلیل و طراحی این نوع سازه ها و آشنایی با بندهای آیین نامه ای مرتبط مرجعی کامل را در اختیار داشته باشند. این مجموعه از طریق شبکه های مجازی، سایت و ... در جهت ارتقاء سطح علمی مهندسین عمران قدم بر می دارد.مدرس عمران آموزش طراحی سازه

 

هر فارغ التحصیل رشته عمران پس از اینکه دوران دانشگاه را به اتمام می رساند نیازمند به مشاوره جهت ادامه راه در مسیر مهندسی قرار دارد، به همین خاطر مجموعه ۲۸۰۰ آمادگی خود را برای مشاوره و راهنمایی در زمینه انتخاب مسیر در بازار حرفه ای مهندسی عمران اعلام می کند و دانشجویان و فارغ التحصیلان عزیز رشته مهندسی عمران می توانند از طریق شبکه های مختلف مجازی و نیز از طریق سایت و همینطور تلفن‌های تماسی که در سایت قرار دارد با مجموعه ارتباط برقرار کرده و از مشاوره این مجموعه برخوردار شوند.

 

 

یکی از هدف های اصلی در مجموعه آموزشی و فنی مهندسی ۲۸۰۰ این می باشد که دانشجویان و فارغ التحصیلان این رشته بتوانند پس از پایان دوره آکادمیک وارد بازار کار شوند. برای نیل به این هدف مجموعه ای با صدها ساعت فیلم آموزشی در اختیار جامعه مهندسی قرار گرفته که بسیاری از آنها از طریق سایت های مختلف به صورت رایگان عرضه شده است ، مضاف بر این مجموعه کامل پک آموزش طراحی و محاسبات سازه بتنی و فونداسیون آماده ارائه به عزیزان می باشد و مجموعه های دیگری مانند طراحی و محاسبات سازه فلزی در دست تهیه می باشد که به زودی انتشار می یابد.

 

 

پک طراحی سازه بتنی و فلزی

برای تهیه این مجموعه کاربردی که نتیجه هزاران ساعت تلاش و پشتوانه سال ها تحصیل علوم مهندسی و تجربه محاسبات سازه بوده، سه نوع هدف گذاری عمده وجود داشته: اول اینکه دانش پژوه با نرم افزارهای طراحی شامل ایتبس و سیف آشنا می شود، دوم اینکه بندهای آیین نامه از مباحث تئوریک محض خارج شده، دانش پژوه با فلسفه های طراحی آشنا می شود و در نهایت به یک طراح و محاسب سازه حرفه ای بدل می شود، و سوم این بوده که پس از پایان این دوره می تواند دفترچه محاسبات سازه را با جزئیات کامل و انجام تمام کنترل های سازه ای به انجام برساند و در نهایت از نظام مهندسی تاییدیه دفترچه محاسبات را بگیرد. مجموعه دارای  پشتیبانی آنلاین و دائمی می باشد. حتی پس از پایان دوره نیز داوطلب می تواند از سیستم پاسخگویی مجموعه استفاده کند.

 

 

 

 

 

 

 

 

آموزش ایتبس و سیف حسین توکلی

با توجه به اینکه فرصت لازم برای شرکت در کلاس های حضوری در این زمان بسیار سخت می باشد و هزینه های آن نیز بسیار زیاد می باشد و به دلیل اینکه در این نوع کلاسها نکته برداری ها به صورت جامع و درستی انجام نمی گیرد، بهترین نوع از برگزاری دوره های جامع آموزش طراحی سازه، دوره های غیرحضوری و بصورت پکیج های آموزشی چند رسانه ای می باشد. در این دوره ها هر شخص می تواند بارها و بارها آموزش را ببیند و در هر زمانی و در هر مکانی می تواند به آموزش ها دسترسی داشته باشد. با توجه به اینکه پشتیبانی به صورت دائمی انجام می گیرد هر دانش پژوه می تواند از این فرصت استفاده کرده و در هر زمانی سوالات خود را مطرح و به صورت آنلاین به پاسخ آن دسترسی یابد.